Realash - sekret pięknych rzęs ( test kosmetyku )

Dzisiaj pragnę opisać jeden z cudownych odkryć w moim zbiorze kosmetyków, które dostałam od swojej córki na urodziny.

Jest to odżywka do rzęs Realash - Eyelash Enhancer

Uwagi producentów:
Cena wynosi 170 zł i można ją kupić jedynie na stronie firmy.  Odżywka ma za zadanie wydłużyć, zagęścić i wzmocnić nasze rzęsy. Producenci zapewniają, że efekty można zauważyć już po 2-óch tygodniach regularnego stosowania, natomiast spektakularny efekt uzyskamy po 8-miu tygodniach. 
Skład zamieszczony w produkcie nie powoduje żadnych skutków ubocznych, ani nie wywołuje alergii. Są to aktywne nanopeptydy i aminokwasy, a w celu pielęgnacji dodano roślinne ekstrakty.


Od góry po pierwszym tygodniu
w środku drugi tydzień
na dole trzeci tydzień
Z mojego punktu widzenia: 
Moje rzęsy są bardzo kruche i krótkie. Po zastosowaniu zauważyłam, że zrobiły się mocniejsze a po nałożeniu tuszu są o wiele dłuższe. Kosmetyku używam od trzech tygodni, ale natychmiast pojawiło się wiele pozytywnych zmian, poprzez gęstsze i piękniejsze wachlarze :). Próbowałam wielu produktów pseudo wydłużających rzęsy, ale ten mnie jeszcze nie zawiódł. Dla potwierdzenia skuteczności dodaję zdjęcia robione regularnie raz w tygodniu. Z czystym sumieniem mogę polecić tę odżywkę. Kiedy skończę opakowanie (za około 2 miesiące) podzielę się kolejnym efektem (zdjęciem przed stosowaniem i po).

A Wy używacie odżywek do rzęs ? Podzielcie się swoimi opiniami ! 

5 komentarzy :

 1. Ze zdjęć wynika,że ta odżywka rzeczywiście działa :) Czekam na efekt końcowy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Efekt super, może kiedyś wypróbuję taką odżywkę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. I love your blog!
  Do you want to support each other's blog by following each other?:) Please let me know if you do so I can follow you right back x

  xoxo, Nastya Deutsch

  MY BLOG NASTYA DEUTSCH

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka